TR
Güray Slider

49 yıllık tecrübemizle
40'tan fazla ülkeye hizmet veriyoruz.

Ülkelerinde pazar lideri konumundaki üretici ve marka distribütörü iş ortaklarımız için 3 fabrikamızda, 7/24 yüksek kaliteli ek parça ve ürünler üretiyoruz.

KAYDIR
Ne Üretiyoruz?

Kaliteli Ürün,
Kusursuz Hizmet

Pirinç Ek Parçalar

Insörtler, Altı Köşe Insörtler, Dişi ve Erkek Rakorlar, Dişli Ek Parçalar, Vana Salmastrası, Küre, Mil, Sayaç Bağlantı Somunları, Oynar Başlı Manşon ve Rakorlar, Adaptör Nipel ve Somunları, Tanker Bağlantı Manşonları, Kollektör Parçaları, Diğer Pirinç Aksamlar

PPR Vana ve Bağlantı Parçaları

PPR Dirsekler, PPR Manşonlar, PPR Kavisler, PPR Klipsler, PPR Redüksiyonlar, PPR Erkek ve Dişi Adaptörler, PPR Dişli Dirsekler, PPR Batarya Bağlantıları, PPR Küresel Vanalar, PPR Radyatör Vanaları, PPR Filtreler, PPR Kesme Vanalar, PPR Çekvalfler, Diğer Polipropilen Boru Bağlantı Parçaları, PPR Fitingler.

Pirinç Vanalar

Pirinç Küresel Vanalar, Kadehli Küresel Vanalar, Kesme Vanalar, Taharet Muslukları, Krom Vanalar, Bahçe Muslukları, Pirinç Kollektör Vanaları, Pirinç Radyatör Vanaları, PEX Radyatör Vanaları, Diğer Metal Vanalar.

Pirinç Bağlantı Parçaları

Pirinç Batarya Bağlantıları, Pirinç Manşonlar, Pirinç Nipeller, Hortum Bağlantı Rakorları, Kuyruklu Dirsekler, Nipeller, Altı Köşe Redüksiyonlar, Kör Tapalar, Krom Uzatmalar, Diğer Dişli Pirinç Bağlantı Parçaları.

PEX ve PE-RT Boru Bağlantı Parçaları

Sabit Uçlu Ekonomik PEX Rakorlar, Sabit Uçlu PEX Dirsekler, PEX Manşonlar, Bakır Boru Adaptörleri, Çıkma Uçlu PEX Te, PEX Kör Tapalar, PEX Hortum Bağlantı Rakorları, Aksiyel Dirsekler, Aksiyel Manşonlar, Aksiyel Yüzükler, Aksiyel Bağlantı Rakorları, PEX Fitingler, Aksiyel Pres Fitingler, Dİğer PEX-a PEX-b ve PE-RT Yerden Isıtma Boru Rakor ve Bağlantı Parçaları.

Bizi Farklı Kılan Ne?

Metal ve plastik üretimimiz sayesinde geniş ürün seçeneği, optimum fiyat sunuyoruz.

Pirinç hammadde üretim tesislerimiz, sıcak dövme, metal işleme, kaplama, plastik enjensiyon ve ekstrüder makine parkurumuzla tam entegre bir üretici olarak, ısıtma ve sıhhi tesisat sektöründeki fabrikalar, toptancılar, mekanik mühendislik üstlenicilerine hizmet veriyoruz.

1200'den fazla ürünü ve özel tasarım projeleri iş ortaklarımıza yüksek kalite, şeffaf fiyat politikası ile sunuyor, kusursuz hizmet anlayışı ile gelişimlerine katkıda bulunuyoruz.

Biz Kimiz?

49 Yılı Aşkın Tecrübemizle

2 ülkede, 3 fabrikamızda 7 gün 24 saat üreten, ülkelerinde pazar lideri bir çok ünlü fabrikanın güvendiği pirinç yarı mamül tedarikçisi; distribütörlerinin bulundukları ülkelerde fark yaratmaları ve sektörde öncü olmaları için çaba sarfeden, iş ortaklarının problemlerini kendi problemi gibi gören, onlar için tüm imkanlarını kullanan uluslararası bir şirketiz. Ancak bunlardan önce biz;

Aylar süren çalışmalarla en doğru ürünü tasarlamaya çalışan mühendisler

Gece, gündüz en kaliteli ürünleri sizler için üreten üretim personeli

Sizlerle ana dilinizde konuşan, sorunlarınızı kendi sorunu gibi çözmeye çalışan satış ekibi

En iyi fiyat ve çalışma koşullarını sağlamak için çalışan finans uzmanları

Ürün ve hizmet kalitemizi her gün bir üst seviyeye taşımak için çabalayan, yenileklere odaklanan yöneticler

Biz, 450'den fazla üyesiyle Güray ailesiyiz.

Toplam Üretim Alanı > 24.000 m2
Üretim Kapasitesi 800 ton/ay
Yüksek Kaliteli Hammadde CW617N
Satış Politikamız

Afganistan'dan İtalya'ya,
Nijerya’dan Rusya’ya

Şeffaf fiyat politikamız ve kusursuz hizmet anlayışımızla, iş ortaklarımıza kendi pazarlarına uygun çözümler sunuyoruz.

  • 42 Ülkeye Aktif İhracat
  • Kültürler Arası İletişim Tecrübesi
  • Onaylanmış İhracatçı Statüsü
  • Kurumsal Değerlere Bağlı Kalite Anlayışı
  • Erişilebilir Satış Sonrası Hizmet